Masz dość fałszywych obietnic, które okazały się tylko pułapką? Padłeś ofiarą oszustwa ze strony firm inwestycyjnych, które obiecywały złote góry, a ostatecznie zabrały Ci Twoje ciężko zarobione pieniądze?

Rozumiemy, że czujesz się zagubiony, a Twoje zaufanie zostało nadużyte. Dlatego my mówimy – spokojnie, weź kilka głębokich oddechów, jesteś w dobrych rękach…

 

Wiemy, że nowa rzeczywistość jest dla Ciebie niezrozumiała – w jednej chwili miałeś dobrze prosperującą inwestycję, a za moment nie możesz wypłacić środków, jesteś zastraszany, kontakt z fałszywym brokerem urywa się. 

Wykonamy dla Ciebie bezpłatną analizę, dzięki której zrozumiesz, co naprawdę się wydarzyło. Dowiesz się, czy Twoje pieniądze da się odzyskać i co możemy dla Ciebie zrobić. Twoje oszczędności powinny wrócić do Ciebie, a my jesteśmy tu, aby pomóc Ci to zrealizować ze zdecydowanym i profesjonalnym podejściem. 

Jak działamy?

Aby skutecznie odzyskiwać środki stracone na rzecz oszustwa inwestycyjnego, niezbędna jest umiejętność przedstawienia rzeczowych argumentów popartych odpowiednimi przepisami z zakresu prawa. Zobacz, w jaki sposób działamy:

Wypełnij formularz i przyłącz się do setek zadowolonych klientów, którzy odzyskali swoje środki!

  Uwaga!

  Zidentyfikowaliśmy próby podszywania się pod pracowników Sparta Group.

  Oszuści podszywający się pod naszą firmę korzystają m.in. z witryny https://group-sparta.site/ oraz 
  https://spartaspartasparta.com/.

  Informujemy, że pracownik Sparta Group nigdy nie zażąda od Ciebie dostępu do konta bankowego bądź nie będzie wymagał instalacji programu typu Any Desk oraz Team Viewer.

  W razie wątpliwości prosimy o kontakt pod naszym oficjalnym numerem (+48) 790 314 389.